Hakkımızda

28 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan TABİM, en hızlı büyüyen bilişim firmaları içerisinde ön sıralarda gösterilmekte olup sahip olduğu üstün teknolojik altyapıyla müşterisinin her türlü bilişim ihtiyacı için çözüm üretmektedir.

Yazılım geliştirme, web barındırma, e-ticaret, sunucu barındırma, eğitim, danışmanlık, sistem bütünleştirme projeleri, veri ambarı, iş zekası, mobil uygulamalar hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Kurulduğu günden bugüne izlediği verimli ve sürdürülebilir büyüme stratejisiyle faaliyet gösterdiği sektörlerde fark yaratmakta; yetkin insan kaynağı, benzersiz teknolojik altyapısı, müşteri odaklı hizmet yaklaşımı; kaliteden ödün vermeden ürettiği ürün ve sunduğu hizmetler, TABİM’i bilişim sektöründe güçlü ve saygın bir marka olarak lider konuma taşımaktadır.

Yeni Türk Ticaret Kanunu, işletmeler için kurumsallaşma, şeffaflaşma ve çağın gerektirdiği finansal denetim uygulamalarını hayata geçiren önemli bir değişimi gündeme getirmektedir. Bu kanun, tüm sermaye şirketlerine internet sitesi kurma, yapılması gereken tüm ilanlar, finansal tablolar, denetleme raporları başta olmak üzere ticari sır niteliği taşıyan bilgiler hariç tüm bilgilerin internet sitesi üzerinden uluslararası standartlarda güncel bir şekilde yayınlanması yükümlülüğünü getirmektedir. Kanunlardaki değişiklikler, yaşanan krizler ve artan rekabet, şirketlerin olası riskleri önceden görüp önlem almalarını gerektirmektedir. Bu noktada TABİM, tüm gereksinimlerinizi karşılayabileceğiniz ve her yerden tüm bilgilerinizi yönetebileceğiniz IT çözüm ve hizmetleri sizler için geliştirmektedir.Kullanımı kolay, takibi kolay işlemler!

Yeni yönetmeliğe uygun

Kursiyer, Ders Programı, Muhasebe, Sınav, Sertifika

ehliyet Adresi+

Sosyal Ağlar